Twarde czy miękkie smakołyki

Rynek proponuje nam obecnie szeroki wybór pokarmów dla psów- różnych firm, w różnych smakach i o różnej konsystencji. Wielu właścicieli ma problem z wyborem pomiędzy miękką, mokrą karmą z puszki a karmą suchą. Najlepszym rozwiązaniem jest łączenie obu tych karm, natomiast stanowczo złym pomysłem jest podawanie czworonogom wyłącznie karmy miękkiej. Zęby psa https://videospace.pl/ potrzebują stałego, twardego pokarmu, by mogły wzmacniać się i ścierać. W przypadku, gdy preferujemy miękką karmę, dobrym pomysłem jest podawanie psu twardych smakołyków, które mógłby obgryzać. Pomoże to zapobiegać próchnicy i zwalczać kamień nazębny, sprawi też, że zęby będą zdrowe i mocne.
Firma „Treserki” oferuje bogaty wybór tego rodzaju przekąsek w zarabiaj w avon różnych smakach. Z pewnością przypadną do gustu naszym czworonogom. Pośród nich dostępne są trójkąty mięsne, paski mięsne, paluszki różnej wielkości czy świderki. Smaki uwielbiane przez psy, takie jak drobiowy, wołowy czy jagnięcy są dodatkowym atutem. Możemy zamówić również produkty z selerem, buraczkiem czy marchewką.
Psie smakołyki firmy „Treserki” są bogate w witaminy i minerały. W ich skład wchodzi mięso dobrej jakości. Twarda struktura sprawie, że pies jedząc je wzmacnia swoje uzębienie, oczyszcza je z resztek i ściera kamień nazębny. Jest to oferta, z której z całą pewnością warto skorzystać, zwłaszcza, że przy zakupie zbiorczego opakowania dostawa jest darmowa.